Kremavimo paslaugos: ko tikėtis iš laidojimo namų?

2023-11-14

Kremavimo paslaugos pasirenkamos vis dažniau. Taip yra dėl kelių priežasčių. Visų pirma, kremavimas yra kur kas pigesnis pasirinkimas, nei įprastas laidojimo būdas. Visgi apart mažesnių kainų, žmones traukia ir tai, jog kremavimas yra paprastas ir visą darbą galima perduoti laidojimo namams. Tad iš ko susideda kremavimo procesas? Ir ko tikėtis iš laidojimo namų?

Sutvarkys reikiamus dokumentus

Laidojimo namai ne tik jus informuos, kokių dokumentų reikės, bet ir pasirūpins, jog jie būtų tinkamai paruošti. Tad jei bijote, kad nespėsite ir nesugebėsite paruošti dokumentų, galite nesijaudinti. Pasirinkite laidojimo namų kremavimo paslaugas ir jie pasirūpins, kad viskas būtų paruošta tinkamai ir laiku.

Parinks ekologišką karstą

Turbūt patys suprantate, jog kūną reikia kokiais nors būdais pervežti į krematoriumą. Dažniausiai laidojimo namai parenka ekologišką karstą, kuriame kūnas pervežamas saugiai į pasirinktą vietą. Laidojimo namai pasirūpins ekologišku karstu, tad jums tuo rūpintis nereikės.

Nuveš kūną į krematoriumą

Laidojimo namai pasirūpins ir kelione į krematoriumą. Jūs galėsite tik suteikti leidimą arba palydėti, jog galėtumėte stebėti procesą ir deramai atsisveikinti.

Suteiks kremavimo paslaugą

Jums nereikės rūpintis nei datos suderinimu, nei kainos, viskuo pasirūpins laidojimo namai.

Suteiks urną pelenams

Pelenus įprastai žmonės laiko urnose. Jei urnos dar neturite, tuomet laidojimo namai ją jums parūpins. Žinoma, pasitaiko atvejų, kai žmonės yra išrankūs ir patys urną renka ilgą laiką, nes nori, kad ji būtų išskirtinė. Kai kuriais atvejais net žmonės prieš savo mirtį įsigyja patinkančią urną. Tokiu atveju laidojimo namus reikėtų informuoti, kad urnos nereikės.

Suorganizuos atsisveikinimą su urna

Laidojimo namai pasirūpins, jog deramai atsisveikintumėte su urna, tuo pačiu ir artimu žmogumi. Nepaisant to, jog daugelio religijų žmonės tiki, jog su artimaisiais anksčiau ar vėliau vėl susitiks, tenka pripažinti, jog atsisveikinimas vis tiek būna skaudus ir liūdnas, net ir tikint, kad kada nors vėl susitiksite. Tad laidojimo namai pasirūpina, jog galėtumėte deramai atsisveikinti su artimu žmogumi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *